Standard Hotels opent dit jaar in Bangkok

Standard International zal later dit jaar zijn eerste hotel in Thailand openen, gehuisvest in het 78 verdiepingen tellende King Power Mahanakhon-gebouw in het centrale zakendistrict van Bangkok.

Het hotel met 155 kamers wordt het eerste van het merk in Zuidoost-Azië en neemt nu reserveringen aan voor verblijven vanaf 11 mei 2022.

The Standard, Bangkok Mahanakhon is gemaakt door de Spaanse kunstenaar en ontwerper Jaime Hayon in samenwerking met het interne ontwerpteam van The Standard, en is geïnspireerd door “levendige kleuren, vloeiende vormen, evoluerende kunstinstallaties en weelderig groen dat naadloos van binnen en van buiten stroomt. ”.

Kenmerken omvatten de eerste internationale buitenpost van de Standard Grill, evenals het Chinese restaurant Mott 32, de Mexicaanse eetgelegenheid Ojo op het dak, een buitenzwembad met terras en een fitnesscentrum.

Er zal ook een “fantasy filled tearoom” zijn en The Parlor voor muziek, snacks en cocktails.

Het merk Standard-hotels werd gelanceerd in 1999 en heeft momenteel zeven eigendommen, in New York, LA, Miami en de Malediven, evenals The Standard London, dat in 2019 werd geopend.

Deel dit artikel

Dit artikel is geschreven door

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Populair

1

Regent Seven Seas Cruises presenteert meest luxe suite op zee

2

Vers getapte Heineken in Businessclass KLM

3

Forse groei AirPlus

4

Element Hotel Amsterdam open aan de Zuidas

5

AccorHotels vol in luxe segment na overname

Bekijk hier de nieuwste uitgave Business Traveller:

Lifestyle

Regent Seven Seas Cruises presenteert meest luxe suite op zee

Norwegian Cruise Line neemt nieuwe Norwegian Aqua in ontvangst

Ponant biedt speciale reis met totale zonsverduistering

Conservatorium Hotel biedt Mahler arrangement voor 59k

Festival TREK keert terug met 9 edities