Aeromexico steekt crew in het nieuw

Aeromexico, in samenwerking met de beroemde ontwerper Lorena Saravia, heeft de crew in het nieuw gestoken. De nieuwe creaties worden vanaf vandaag en de komende vijf jaar gebruikt.

Het nieuwe uniform is marineblauw met zwart en benadrukt een lijn op de rug die doet denken aan een smoking en een kenmerk van de stukken van de ontwerper. Schoenen voor alle bemanningsleden zijn zwart en de dames dragen niet langer een hoed met het voormalige uniform.

‘Het geüniformeerde cabinepersoneel van Aeromexico staat bekend om kledingstukken die zich aanpassen aan de all-terrain behoeften van vrouwen van vandaag, met jurken die bewegingsvrijheid en comfort bieden, waarbij elegantie, veerkracht en moderniteit worden gecombineerd. Een elegant en minimalistisch ontwerp werd ook gezocht voor mannen, wat de optimale uitvoering van hun taken mogelijk maakt.

Met gemiddeld 600 vluchten per dag, heeft Aeromexico meer dan 2.900 stewardessen in zijn personeelsbestand.

Deel dit artikel

Dit artikel is geschreven door

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Populair

1

Vraag naar vliegverkeer wereldwijd met 8 procent gestegen

2

Forse groei AirPlus

3

Gratis wifi in alle treinen Thalys

4

Nieuw high-speed internet op Airport Weeze

5

Schiphol opent Lounge 2

Bekijk hier de nieuwste uitgave Business Traveller:

Lifestyle

Panasonic brengt LUMIX G97 & LUMIX TZ99

NIO introduceert Flexibele Upgrade Service

Star Clippers opnieuw vanaf Sint-Maarten

Conservatorium Hotel feestelijk met Maison Cartier

Breitling Avenger komt met nieuwe Night Mission-modellen