W Amsterdam opent feestelijk zomerseizoen

Het zomerseizoen van W Amsterdam werd gisteren afgetrapt op de WET Deck door acteur Manuel Broekman. Rond 18.00 uur checkten steeds meer genodigden in, op de enige rooftoppool van Amsterdam, waar de eerste Baywatch Summer Series werd gelanceerd. Vergezeld door cocktails, baywatch babes en een mooie uitkijk op de Dam.

Een onderdeel van de Summer Series zijn de Baywatch Pool parties. Deze worden gehouden op elke tweede zaterdag van de maanden juni, juli en augustus. Op deze zomerse zaterdagen kunnen gasten kiezen uit een speciaal Baywatch cocktail menu, samengesteld door de W Lounge bartenders zelf. Overigens is de WET Deck ook andere dagen open voor publiek.

Ook organiseert W een bootcamppakket van 6 weken in samenwerking met trainer Olivia Cooney, met onder andere bootcampsessies op dakterrassen en spa behandelingen in de AWAY spa. Prijs: 250 euro per pakket. Klik hier voor meer informatie over de Baywatch summer Series.

 

 

Deel dit artikel

Dit artikel is geschreven door

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Populair

1

Nieuwe vaarroute Ponant langs de Côte d'Azur

2

Forse groei AirPlus

3

Gratis wifi in alle treinen Thalys

4

Nieuw high-speed internet op Airport Weeze

5

Schiphol opent Lounge 2

Bekijk hier de nieuwste uitgave Business Traveller:

Lifestyle

Nieuwe vaarroute Ponant langs de Côte d'Azur

Breitling viert 750 jaar Amsterdam met limited edition-horloge

NIO wint de titel 'EV van het jaar 2024'

Efteling Grand Hotel opent in zomer 2025 (eerste beelden)

Panasonic brengt LUMIX G97 & LUMIX TZ99