KLM gaat ook in winter naar Fortaleza

KLM zal door blijven vliegen op Fortaleza in Brazilië en blijft daarmee focussen op de opkomende markten in Zuid-Amerika.De totale capaciteit van KLM stijgt dit winterseizoen met 1,4 procent ten opzichte van het winterseizoen 2017. Dit geldt voor zowel het langeafstandsnetwerk als het middellangeafstandsnetwerk.

‘Met deze derde rechtstreekse Braziliaanse bestemming verstevigen we onze positie als belangrijke Europese luchtvaartmaatschappij op de Braziliaanse markt, voor zakelijke en leisure reizigers en voor vrachtvervoer’, aldus KLM president-directeur Pieter Elbers.

Ook blijft KLM ‘met interesse de Noord-Atlantische markt volgen’. Zo gaat KLM meer vluchten uitvoeren op de Canadese steden Edmonton, Calgary en Toronto.

Deel dit artikel

Dit artikel is geschreven door

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Populair

1

Nog steeds verlies KLM maar stijgende lijn te pakken

2

Forse groei AirPlus

3

Gratis wifi in alle treinen Thalys

4

Nieuw high-speed internet op Airport Weeze

5

Schiphol opent Lounge 2

Bekijk hier de nieuwste uitgave Business Traveller:

Lifestyle

Norwegian Cruise Line neemt nieuwe Norwegian Aqua in ontvangst

Ponant biedt speciale reis met totale zonsverduistering

Conservatorium Hotel biedt Mahler arrangement voor 59k

Festival TREK keert terug met 9 edities

Nieuwe vaarroute Ponant langs de Côte d'Azur